Sąnarių gynimo priemonė

Pirkite purkšti Hondrox Kaune

Purkšti Hondrox
€ 39€ 78
518

Užsisakyti Hondrox

Nuolaida -50%

Purškiamas Hondrox įsigykite Kaune už nedidelę kainą

Tiems, kurie nori užsisakyti Hondrox purškalą oficialioje svetainėje:

 1. Užpildykite formą svetainėje. Užsakymo formoje turite nurodyti savo telefono numerį ir vardą.
 2. Jums paskambins įmonės vadovas ir patars bei patvirtins užsakymą.
 3. Apmokėjimas atliekamas grynaisiais, pristačius siuntą paštu.

Tik dabar purškiamą Hondrox galite įsigyti už pusę kainos su 50% nuolaida už € 39!

Kaip pirkti Kaune Hondrox

Mūsų svetainėje paliekate prašymą įsigyti prekę sąnariams Hondrox Kaune už nedidelę kainą. Palaukite operatoriaus skambučio, kuris kuo greičiau jums paskambins telefonu. Patvirtinus užsakymą, purškalas bus išsiųstas. Pinigų iš anksto pervesti nebūtina. Užsakymą priimate ir už jį apmokate tik jį gavę, jam atvykus į Jūsų adresą. Siuntos siuntimo paštininku nurodytu adresu kaina skirtinguose miestuose gali skirtis. Atsiskaityti tik gavus siuntinį Jūsų adresu Lietuvoje galima grynais arba kortele.

Lietuva yra tarp degeneracinių raumenų ir kaulų sistemos ligų lyderių tarp piliečių. Ir Kaunas šioje statistikoje nėra išimtis. Purškiklis Hondrox skirtas sąnarių ligų gydymui ir profilaktikai: artritui, artrozei, bursitui ir kt. Pašalina skausmą, aktyvina natūralaus atsinaujinimo procesus sąnariuose.

Kaip įsigyti Kaune purškalą

Galite užsisakyti Hondrox purškalą oficialioje svetainėje, kad gautumėte pelningą reklamą. Paskubėkite gauti nuolaidą -50%. Akcijos sąlygos yra ribotos. Įrankio kaina bus € 39.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Hondrox

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Hondrox

Hondrox VilniujeHondrox Palangoje
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Hondrox Kaune

 • Matas
  Treniruotės metu pažeisti čiurnos raiščiai. Skausmas nepraėjo kelias savaites. Aš perskaičiau apie Hondrox fitneso forume ir nusprendžiau jį nusipirkti. Purškalas buvo naudojamas pagal instrukcijas. Po savaitės skausmas visiškai išnyko. Tuo pačiu buvo atkurtas kulkšnies mobilumas. Kursą tęsiu terapiniais tikslais.
  Hondrox
 • Emilija
  Dirbu kirpėja, nuolat stoviu ant kojų. Purškalas Hondrox padėjo susidoroti su nuolatiniais kojų skausmais ir raumenų mėšlungiu. Tepu pagal instrukcijas dienos pabaigoje. Dozatorius labai patogus, gerai purškia produktą.
  Hondrox