Atsiliepimai apie Hondrox

 • Matas
  Turėjau sėslų gyvenimo būdą ir daugiau nei tuziną papildomų svarų. Laikui bėgant atsirado sąnarių skausmai, nuo kurių nepadėjo nei dieta, nei svorio metimas. Gydytojas rekomendavo Hondrox. Po 2 mėnesių reguliaraus naudojimo skausmas išnyko.
  Hondrox
 • Matas
  Treniruotės metu pažeisti čiurnos raiščiai. Skausmas nepraėjo kelias savaites. Aš perskaičiau apie Hondrox fitneso forume ir nusprendžiau jį nusipirkti. Purškalas buvo naudojamas pagal instrukcijas. Po savaitės skausmas visiškai išnyko. Tuo pačiu buvo atkurtas kulkšnies mobilumas. Kursą tęsiu terapiniais tikslais.
  Hondrox
 • Dominykas
  Ligoninėje man buvo diagnozuoti su amžiumi susiję degeneraciniai sąnarių pokyčiai. 2 metus skaudėjo kelius ir alkūnes, galvojau, kad niekas nepadės. Gydytojas paskyrė Hondrox. Purškiklį naudoju apie 3 savaites. Skausmas visiškai nepraėjo, bet tapo lengviau judinti rankas ir kojas. Alkūnės atrodo mažiau skausmingos.
  Hondrox
 • Gabija
  hondrox purškiklį naudoju apie 3 mėnesius. Vaistas padėjo pašalinti artrito požymius ir sumažinti uždegimą.
  Hondrox
 • Emilija
  Dirbu kirpėja, nuolat stoviu ant kojų. Purškalas Hondrox padėjo susidoroti su nuolatiniais kojų skausmais ir raumenų mėšlungiu. Tepu pagal instrukcijas dienos pabaigoje. Dozatorius labai patogus, gerai purškia produktą.
  Hondrox
Vartotojo reitingas Hondrox
5
18